Naši dodavatelé

OANNIS KIOUMOURTZIS LIMITED PARTNERSHIP

Historie této malé rodinné koželužny začíná před stoletím na Karpathosu, kdy se zapojila celá rodina a vytvořila zkušený tým, pracující s vášní a profesionalitou. Rozšířila svou vizi, přesídlila do Atén a nyní navrhuje a vyrábí exkluzivní kožené výrobky.

Díky svým dlouholetým zkušenostem a tradičním postupům je zárukou výjimečné kvality.

 

HELIOS/ D.KARDIAKOS - P.NTARAGIANNIS P.C.

Tato malá rodinná dílna byla založena v roce 1964 v Aténách. Svými výrobky nechává vyniknout přednosti každé ženy.

U jejich sandálů je vysoká kvalita samozřejmostí a přesně zapadají do konceptu VIVA SANDALIA ve své nadčasovosti.

 

MRG. PAVLA VAŇKOVÁ - šperky

Pavla Vaňková je česká výtvarnice, která se věnuje od začátku devadesátých let malbě a grafice. Inspirací jsou jí cesty, obdiv k historii a k věcem, které nepodléhají módě a jsou nadčasové. Proto ji zaujal projekt VIVA SANDALIA, který je pro současné ženy, ale má své hluboké kořeny v historii.

„Vždy se mi líbily románské a antické šperky pro svou jednoduchost a sílu výrazu. Kolekce šperků, která vznikla, je inspirovaná mořem, sluncem a vším, co obdivujeme v kráse přírody a dělá nás šťastnými.“

 

JIŘÍ VANĚK - dózy

Jiří Vaněk je známý český sochař, malíř a restaurátor. Celý život pracuje se dřevem a tento úžasný materiál důvěrně zná. Každý strom má historii, věk, barvu a svůj příběh. K naší kolekci šperků vytvořil originální dózy ze švestkového a střemchového dřeva.

„ Na výstavě ve Vrtbovské zahradě jsem si všiml, že i na sochách od Matyáše Brauna mají ženské postavy stejné sandály, jako jsou v kolekci VIVA SANDALIA.“

Zpět do obchodu